OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 25.01.2015 R. PDF Drukuj Email
ogloszenia

25 STYCZNIA 2015  roku - III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przed kościołami w całej diecezji  zbiórka ofiar na Katolickie Radio „Emaus".

2. 26 stycznia 2015 roku przypada XV Dzień Islamu w Kościele katolickim w Polsce.

3. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek o 8.00, od wtorku o 17.00.

4. Za tydzień na Mszę św. o 11.30 proszę o przybycie obojga rodziców dzieci I - komunijnych.
Poświęcenie świec i obowiązkowa prelekcja dla wszystkich rodziców, zwłaszcza mających dzieci w szkole podstawowej i gimnazjum (wygłosi ją i prezentację poprowadzi p. Katechistka - na temat zagrożeń w sferze wychowania seksualnego - niebezpieczeństwo gender). Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych.

5. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
- w poniedziałek - św. Tymoteusza i Tytusa Bpp.
- we wtorek  - bł. Jerzego Matulewicza Bpa i Dk
- w środę -  św. Tomasza z Akwinu Pr. i Dk.
- w sobotę  - św. Jana Bosko Pr.

6. W zeszłą niedzielę na składkę remontowo - budowlaną zebraliśmy 2210 zł.
Bóg zapłać ofiarodawcom! Pod koniec tego tygodnia Panie z Caritas rozniosą koperty na remonty prowadzone w bieżącym roku ( na 2 kwartały ).

7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego - można go nabyć w zakrystii.
Dla prenumeratorów do odbioru nowy numer „Apostolstwa chorych".

8. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, za okazaną życzliwość i  pomoc. Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.