OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 23.11.2014 R. PDF Drukuj Email

23 listopada 2014 roku - Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś ostatnia niedziela roku kościelnego - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

2. Bóg zapłać wszystkim, którzy trwali przy Panu Jezusie na modlitwie w czasie całodziennej Adoracji.

3. Po Mszach św. Pan Tomasz - Cechmistrz z Mchów zapisuje do Bractwa św. Marcina ( oprócz Kołacina ) i zbiera dobrowolne ofiary na świece.

4. Za tydzień I niedziela Adwentu. Roraty, czyli Msze św. o Matce Bożej rozpoczniemy od poniedziałku 3 grudnia o godz. 17.00. Do nabycia lampiony za 10 zł.

5. W piątek ( 5 grudnia) proszę o przybycie na Mszę św. i spotkanie Rodziców i Chrzestnych dzieci, które mają chrzest w grudniu i styczniu.

6. W tym tygodniu biuro parafialne nieczynne.

7. W minioną niedzielę na  składkę budowlaną zebraliśmy 2402 zł. Bóg zapłać.

8. Próba chórku "Wesołe Nutki" - sobota, godz. 10.00 (salka parafialna).

9. W zakrystii  nowy nr Przewodnika Katolickiego, W biurze do nabycia kalendarze dla rolników -24 zł., z bł.JP II -4zł. i duże ścienne - 3zł.

10. W kalendarzu liturgicznym w poniedziałek  - Św. Męczenników Andrzeja Dung - Lac Pr.
i Towarzyszy.

11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła wszystkim Parafianom, w najbliższą sobotę o 10.00 poproszę pierwszą grupę z Ługów. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nowym tygodniu.  Szczęść Boże!