Ogłoszenia
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 25 września 2016 roku –26 niedziela zwykła PDF Drukuj Email

25 września 2016 roku –26 niedziela zwykła

1. Dziś odpust ku czci św. Michała Arch. w Chwałkowie. Suma odpustowa   o  godz. 12.00.
2. Jutro w poniedziałek o 18.30 na probostwie spotkanie Rad Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
3. W sobotę  rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej.  Różaniec dla dzieci od wt. do piątku o 17.00, dla pozostałych po Mszy św. o 18.00, w sobotę o 17.30,  a w niedzielę przed każdą Mszą św. ( prowadzą Matki Różańcowe).
4.  W sobotę zapraszam na comiesięczne spotkanie Matek i Ojców Różańcowych o 17.00.o 17.30 różaniec i Nabożeństwo I sobót miesiąca.
5. W następną niedzielę na Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dzieciom I komunijnym (oboje rodzice).
6. Próba chórku w kościele w sobotę o 11.30.
7.  Na składkę remontową w zeszłą niedzielę zebraliśmy 2217 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom!
8. W liturgii : - we wtorek –  św. Wincentego a Paulo , - w środę  – św. Wacława, - we czwartek  – święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała , w piątek -św. Hieronima,`- w sobotę  – św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
9. W środę 5 października  będziemy gościć peregrynujący w naszej diecezji obraz św.Józefa.           Pozostanie u nas do czwartku popołudnia. Już dziś zaplanujmy sobie czas,zwłaszcza proszę młodzież (panów),mężów i ojców .O szczegółach powiem za tydzień.
10. Na bocznym ołtarzu można zaopatrzyć się w nowy nr Przewodnika Katolickiego . ( 5 zl) i dla prenumeratorów Apostolstwo chorych.
11. Zmarł śp. Jacek Giglewicz z Sebastianowa, lat 48. Pogrzeb odbył się w środę.   Dobry Jezu, ….
12. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła Parafianom z Sebastianowa. W najbliższą sobotę poproszę pierwszą grupę z Charłubia.  Niech  Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu i miesiącu!