OGLOSZENIA PARAFIALNE 22 STYCZNIA 2017 ROKU PDF Drukuj Email

22 STYCZNIA 2017  roku – III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś spotkanie rodziców i dzieci komunijnych o 11.30. Wspieramy dziś diecezjalne katolickie radio Emaus (ofiara ).

2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas” (por. 2 Kor 5,14–20).  W czwartek – Dzień Islamu.

3. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek: o 8.00, od wtorku o 17.00. Biuro parafialne: we wtorek, środę i czwartek po wieczornych Mszach św.

4. Po pobycie w ubiegłą niedzielę s.Anny, w Jej i Swoim imieniu, zapraszam dzieci i młodzież gimnazjalną,które chciałyby w naszej parafii sławić Maryję.Chcemy założyć Stowarzyszenie Dzieci Maryi.Będziemy się razem spotykać i modlić się,razem,miło spędzać czas.Na pierwsze spotkanie przybądźmy w niedzielę 29.01. na Mszę św. o 11.30.

5. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:

• we wtorek - św. Franciszka Salezego Bpa

• w środę – Nawrócenie św. Pawła Ap.

• w czwartek - św. Tymoteusza i Tytusa Bpp.

• w piątek – bł. Jerzego Matulewicza Bpa i Dk

• w sobotę -  św. Tomasza z Akwinu Pr. i Dk.

6. Dobiegła końca kolęda. Dziękuję wszystkim rodzinom za otwarte serca i domy, za odświętny strój, posiłki, życzliwość, za dowiezienie na miejsce kolędowania oraz za złożone ofiary.

7. Zachęcam do czytania Przewodnika Katolickiego(„Brat Albert żyje”; „Miłosierdzie to nie teoria”). Dla prenumeratorów do odbioru nowy numer „Apostolstwa chorych”(dla chętnych 3zł.) Z racji wspomnienia we wtorek patrona mediów katolickich,  można zabrać do domów miesięcznik dla całej rodziny “W naszej rodzinie”.

8.  Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, za wszelką okazaną życzliwość, pomoc.Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.