Ogłoszenia
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 19 czerwca 2016 roku - XII NIEDZIELA ZWYKŁA PDF Drukuj Email

19 czerwca 2016 roku - XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś III niedzielę miesiąca -  składka budowlana.
2. W czwartek będziemy przeżywać Dzień Ojca. Wszystkim Ojcom składamy najlepsze życzenia spełnienia powołania do bycia dobrym, pracowitym, odpowiedzialnym i czułym Ojcem dla swojej rodziny . Na Mszę św. zapraszam w środę na Nowennę.
3. W czwartek proszę młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania ( gimnazjum I klasy ponadgimnazjalne ). Obecność  obowiązkowa. Przynosimy indeksy.
4. Zbliża się koniec roku szkolnego 2015/ 2016 . Uroczysta Msza św. dziękczynna na zakończenie zajęć w czwartek o 9.00. Poproszę rodziców o przypilnowanie dzieci i młodzież, by przystąpiły do sakramentu pokuty i komunii św. a przez trwanie wakacji, by brały udział  w niedzielnych Mszach św. Okazja do spowiedzi św. pół godz. przed Mszą.
5. Trwają zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy 10 lipca ( wyjazd w nocy z soboty na niedzielę o godz. 1.00 ) . Zapisy z wpłatą w zakrystii. Koszt 50 zl.
6. W liturgii :
- we wtorek - św.Alojzego Gonzagi – zak.
-  w piatek –  Uroczystość  Narodzenia św. Jana Chrzciciela - nie ma postu
-  w sobotę - wspomnienie NMP Świętogórskiej z  Gostynia .
7. W zakrystii można zaopatrzyć się w nowy nr Przewodnika Katolickiego.
8. Dziękuję za wszelką okazaną życzliwość i pomoc oraz za kulinarne dary. Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia.