Ogłoszenia
OGŁOSZENIA PARAFIALNE 22 listopada 2015 roku – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata PDF Drukuj Email

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

22 listopada 2015 roku – Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Na Mszy św. o 11.30; 8 chłopców zostanie włączonych do grona ministrantów. Dziękując im i ich rodzicom, życzę gorliwości i wytrwałości w pełnieniu tak zaszczytnego powołania. Zachęcam do zgłaszania się kolejnych kandydatów oraz dziewcząt do grona psauterzystek i lektorek.
2. W tę niedzielę swoje patronalne święto przeżywa Akcja Katolicka, KSM, służba ołtarza, a z racji wspomnienia św. Cecylii także i dzieci z chórku i P. organista. Wam wszystkim z całego serca życzę wielu łask Bożych oraz sił do tak zaszczytnych różnych funkcji liturgicznych, sprawowanych na chwałę Bożą i osobistego uświęcenia. Bóg Wam zapłać. Próba chórku 5 grudnia o 14.45 , a o 15.30 spotkanie przy herbacie i ciastku w salce parafialnej.
3. Dziś 22 listopada w naszej parafii przeżywamy całodzienną Adorację Najświętszego Sakramentu! Bardzo proszę o modlitwę przed P. Jezusem w dogodnym dla siebie czasie. Wystawienie NS po ostatniej Mszy św., które trwać będzie do godz.18.00. O godz.15.00 proszę o przybycie rodziców z dziećmi komunijnymi na Nabożeństwo i poświęcenie modlitewników (zabieramy ze sobą różańce ).O  godz. 17.30 na zakończenie odśpiewamy Nieszpory. Zapraszam.
4.  Za tydzień I niedziela Adwentu. Roraty, czyli Msze św. o Matce Bożej w Adwencie rozpoczniemy od 30 listopada  o godz. 17.00. Będą do nabycia lampiony w cenie 10 zł.
5. W tym tygodniu biuro parafialne czynne tylko w czwartek. Tego dnia jest przewidziane zakończenie remontu ołtarza głównego. Nastąpi odbiór tych prac konserwatorskich przez Panie Konserwator z Poznania.
6. W minioną niedzielę na składkę budowlaną zebraliśmy 2118 zł. Bóg zapłać.
7. W kalendarzu liturgicznym we wtorek  – św. Męczenników Andrzeja Dung – Lac Pr. i Towarzyszy.
8. W zakrystii  nowy nr Przewodnika Katolickiego, kalendarze dla rolników - 24 zł., i duże ścienne – w cenie 3zł.
9. Zmarła śp. Monika Golon z Ługów l.86 …Dobry Jezu.
10. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, za pomoc i życzliwość.
Niech Bóg błogosławi wszystkim w nowym tygodniu.  Szczęść Boże