OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 14.12.2014 R. PDF Drukuj Email

14 grudnia 2014 roku - III NIEDZIELA ADWENTU

1. Dziś III  NIEDZIELA ADWENTU (RADOŚCI - GAUDETE).

2. Roraty - czyli Msze św. o NMP w Adwencie od pon. do piątku o 17.00,  a w  sobotę o 8.00. Bezpośrednio po nich śniadanie w salce parafialnej .

3.  Do chorych z sakramentem pokuty i komunią św. adwentową udam się we wtorek od 9.00. Można ich  zgłaszać (tylko tych , którzy nie są na liście comiesięcznych odwiedzin ).

4. W piątek  parafialna spowiedź adwentowa.
Zachęcam do pojednania się z P. Bogiem  i  bliźnimi , żeby godnie i prawdziwie po chrześcijańsku przeżywać Uroczystość Narodzin  Pana Jezusa. Godziny przedpołudniowe od 10.00 - 11.00.
Po południu okazja do sakramentu od 14.30-17.00 (z przerwą 15.30-16.00).
Na Roraty i ostatnią w tym roku  katechezę proszę wszystkich kandydatów do bierzmowania.
Po roratach próba chórku!

5. Świece „Caritas"  na wigilijny stół u Pań z Caritasu (mała  6 zł,  a duża 12 zł).

6. Za tydzień III niedziela miesiąca . Składka budowlana.

7. W zakrystii do nabycia nowy nr Przewodnika Katolickiego. Za tydzień podwójny i świąteczny nr. Apostolstwo na styczeń. Można zapisywać się na kontynuację prenumeraty na 2015 rok.

8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Za tydzień ostatnia grupa sprzątająca z Ługów. Ustawianie choinek i szopki ok. g. 9.00. Zapraszam młodzież.

9.  Niech Bóg błogosławi wszystkim na radosne przeżywanie III tygodnia Adwentu.