OGŁOSZENIA PARAFIALNE
21 STYCZNIA 2018 roku – III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dobiegły końca coroczne odwiedziny duszpasterskie – kolęda. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzinom za otwarte serca i domy, za strój, posiłki, życzliwość, za dowiezienie na miejsce kolędowania oraz za złożone ofiary. Serdeczne Bóg zapłać!
2. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Prosimy Naszego Boga Ojca o łaskę zgody i pojednania dla wszystkich wierzących w Chrystusa.
3. Dziś III niedziela miesiąca. Składka remontowo-budowlana.
4. Msze św. w tygodniu: w poniedziałek o 8.00, od wtorku o 17.00. Biuro parafialne czynne, jak wcześniej we wtorek, środę i czwartek po wieczornej Mszy św.
5. Do kościoła w naszej parafii zakupiliśmy,zatwierdzone przez Episkopat Polski w ubiegłym roku nowe lekcjonarze mszalne oraz 2 tomy śpiewów międzylekcyjnych dla p.organisty.
6. W środę w naszej szkole o godz.15.30 zapraszamy na spotkanie z autorami albumu o Ks.Abp.Antonim Baraniaku oraz pracownikami IPN z Poznania.Będzie możliwość kupienia albumu w tej samej cenie tj.45 zł.Proszę jednak zgłosić to po Mszach św.,żebyśmy mogli podać przybliżoną ilość książek i wysłać wiadomość do IPN.
7. W czwartek o 16.00 w kościele spotkanie dzieci I -komunijnych, a w niedzielę na Mszy św. o 11.30 rodziców.
8. Także w czwartek o 16.00 w salce parafialnej Panie z “Caritas” będą wydawały wszystkim zapisanym w program pomocy żywność.
9. W piątek na Mszę św. i spotkanie proszę kandydatów do bierzmowania / kl.VII oraz II i III gimnazjum /. W sobotę o 15.00 spotkanie Dzieci Maryi.
10. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: – w środę – św. Franciszka Salezego Bpa i Dk. – w czwartek – Nawrócenie św. Pawła Ap. – w piątek – św. Tymoteusza i Tytusa Bpp. – Dzień Islamu.
11. Nowy nr Przewodnika Katolickiego – na bocznym ołtarzu.Można zgłaszać chęć prenumeraty czasopisma Apostolstwo chorych.
12. Zmarła św. Teresa Kamińska lat 90, długoletni lekarz w tutejszym Ośrodku zdrowia. Pogrzeb odbył się wczoraj w Bninie..Dobry Jezu…
13. Wszystkim babciom dziś i dziadkom na jutro składamy najlepsze życzenia, Dużo siły, łaski zdrowia i Bożego błogoslawieństwa na następne lata życia. Za nich wszystkich, a także za tych dziadków, bacie ,których już Pan Bóg powolał do siebie modlić sie będziemy na Mszy św. nowennowej w środę. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła parafianom z Ługów.Kolej na mieszkańców Mchów. Dziękuję za wszelką okazaną życzliwość, pomoc. Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.