OGŁOSZENIA PARAFIALNE
9 września 2018 – XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Za tydzień odpust ku czci Podwyższenia Krzyża św. w Potarzycy g.12.00. Dwudniowy odpust w Gogolewie rozpoczyna się już w sobotę.Trasa pielgrzymki rowerowej przebiega także przez Mchy / godz.8.20 / i Kołacin / 8.40 /. Zachęcam do wzięcia udziału.Coś dla ducha i dla ciała.
2.     W środę na Mszę św. i spotkanie proszę rodziców kl.VII i VIII / kandydatów do bierzmowania/. Uczniowie kl.VIII przynoszą ubiegłoroczne indeksy.
3.     W czwartek 13-tka Fatimska. Tradycyjnie różaniec przed Najśw. Sakramentem od 18.00, Msza św., Nabożeństwo i procesja wokół kościoła. Proszę o liczny udział dzieci i młodzieży / kandydaci do bierzmowania / z różańcami , ze sztandarami i figurą MB Fatimskiej.
4.     W liturgii wspominamy: – w czwartek – św. Jana Chryzostoma bp i dk – w piątek – Święto Podwyższenia Krzyża św. – w sobotę – NMP Bolesnej .
5.     Zachęcam do włączenia się dzieci i młodzieży w aktywne życie parafii. Można zapisać się do ministrantów, chórku, koła misyjnego, żywego różańca. O pomoc i zachętę w tej sprawie proszę rodziców. Próba chórku w soboty o 16.00.
6.     W przyszłą niedzielę – III miesiąca taca przeznaczona na elewację koscioła.
7.     Należności za dzierżawę gruntów parafialnych dzierżawcy wpłacają na konto parafialne . Termin – do 10 września.
8.     Na bocznym ołtarzu: nowy nr Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.
9.     Bóg zapłać za sprzątanie kościoła , życzliwość. Wszystkim życzę Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!