4 lutego 2018 roku – V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś składka na ogrzewanie i oświetlenie naszego kościoła.
2. Za tydzień w niedzielę 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. W związku z tym,jak co roku zapraszam w sobotę o godz.10.00 możliwie wszystkich chorych na Uroczystą Mszę św. połączoną z udzieleniem sakramentu chorych i błogosławieństwem NS ( z Lourdes). Proszę umożliwić przyjazd tym , którzy sami nie mogliby dotrzeć. Po Mszy Panie z Caritas przygotują skromny poczęstunek w sali wiejskiej.
3. Spotkanie Młodzieżowej Grupy Caritas ,jak zawsze w II czwartek miesiąca o godz.18.00 w salce.Zapraszam do włączenia się nowych chętnych.
4. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: – w poniedziałek – św.Agaty;we wtorek – św. Pawła Miki i Tow. , – w sobotę – św. Scholastyki Dz.
5. Polecam nowy numer Przewodnika Katolickiego i Apostolstwo chorych dla prenumeratorów
6. Bóg zapłać młodzieży i grupie sprzątającej kościół za pomoc przy rozbiórce żłóbka i choinek, za wszelką okazaną pomoc i życzliwość.Wszystkim życzę błogosławionego tygodnia.