OGŁOSZENIA PARAFIALNE 30 września 2018 roku – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Dziś odpust ku czci św. Michała Archanioła w Chwałkowie. Suma o 12.00.
2.     Jutro rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Różaniec dla dzieci od wt. do piątku o 17.00, dla pozostałych po Mszy św. o 18.00, w sobotę o 17.30, a w niedzielę przed każdą Mszą św. ( prowadzą Matki Różańcowe). Sięgajmy codziennie po różańce. Odmawiajmy go w kościele i wspólnie w domach.
3.     W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. W czwartek spowiedź dla młodzieży od 16.30 ( z przerwą na różaniec dzieci) . Po Mszy św. Godzina Święta. W piątek od 9.00 objazd chorych, a od 16.30 spowiedź dla uczniów szk. podstawowej.W sobotę zapraszam na comiesięczne spotkanie Matki Różańcowe o 17.00 do kościoła.
4.     We wtorek na Mszę św. i spotkanie proszę wszystkie Panie należące do Caritas.
5.     Dzieci Maryi we współpracy z Siostrami szarytkami z Poznania w miesiącu październiku organizują pomoc dla bezdomnych,którymi się opiekują.Przez cały październik w kościele będzie kosz,do którego można składać :czapki,skarpety,rękawiczki,i inne rzeczy potrzebne na zimę.Zachęcamy do pełnienia uczynków miłosierdzia.
6.     W liturgii wspominamy: – w poniedziałek – św. Teresy od Dzieciątka Jezus Dz. i Dk – we wtorek – św. Aniołów Stróżów – w czwartek – św. Franciszka z Asyżu – w piątek – św. Faustyny Kowalskiej Dz.
7.     Na bocznym ołtarzu: nowy nr Gościa Niedzielnego, Przewodnik Katolicki i Apostolstwo chorych. Za tydzień w Gościu film na DVD ” Sprawa Chrystusa” w cenie gazety.
8.     Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w tym tygodniu, za posprzątanie kościoła i za wszelkie formy pomocy i życzliwości, także za upieczone ciasto dla pracujących przy elewacji. . Niech Bóg błogosławi wszystkim w nowym tygodniu ! Szczęść Boże!

W NASTĘPNĄ NIEDZIELE W PARAFII GÓRA NA MSZY ŚW. O 9.30 ROZPOCZYNA SIĘ KATECHEZA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAWRZEĆ ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI.