OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3 lutego 2019 roku – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziś I niedziela miesiąca – po Mszach św. zbiórka na ogrzewanie i oświetlenie kościoła. Panowie z rady ekonomicznej podają do wiadomości, że w styczniu 9 rodzin złożyło ofiarę na remont drogi procesyjnej wokół kościoła / na kostkę granitową /. Bóg zapłać.
2.    We wtorek na Mszę św. i spotkanie zapraszam dorosłych,którzy z różnych powodów nie przyjęli sakramentu bierzmowania ./ Nowenna do św. Józefa /.
3.    7 lutego przypada I czwartek miesiąca. Od 16.30 spowiedź dla młodzieży, a po Mszy św. Godzina Święta.
4.    W sobotę o 15.00 w salce spotkanie Dzieci Maryi . O 16.00 próba chórku.
5.    W kalendarzu liturgicznym wspominamy: – we wtorek – św. Agaty Dz. i M. – w środę – św. Pawła Miki i Tow. , MM.
6.    Prasa katolicka na bocznym ołtarzu: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.
7.    Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła, za wszelką życzliwość, pomoc. Bóg zapłać ! Życzę błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże !