OGŁOSZENIA PARAFIALNE
27 STYCZNIA 2019 roku – III NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     W sobotę 2.02 przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). To Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msza św. o 10.00 .Przynosimy świece – gromnice, by je poświęcić. W całej Polsce przed kościołami zbiórka dobrowolnych ofiar na klasztory klauzurowe. Z okazji rocznicy powstania Parafialnego Koła Caritas obowiązkowe spotkanie wszystkich Pań w salce o 18.30 !
2.     W tym tygodniu przypada I piątek, sobota miesiąca. W czwartek spowiedź dla młodzieży od 16.30. W I piątek – objazd chorych od 9.00 z udzieleniem Sakramentem Namaszczenia / z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Chorego/. W piątek od 16.00 spowiedź dla dzieci kl. III – VI i Adoracja Najśw. Sakramentu. W sobotę o 15.00 zapraszam/ po feriach zimowych/ dzieci z chórku na próbę. O 16.00 spotkanie Matek i Ojców należących do Żywego różańca,a o 16.30 różaniec wynagradzający. Po nim Msza św. i nabożeństwo I sobót miesiąca. Zapraszam.
3.     W sobotę od 11.30 bardzo proszę o przybycie do kościoła następną grupę sprzątających. Będziemy rozbierać dekorację Bożonarodzeniową ( potrzebni mężczyźni do pomocy w rozebraniu stajenki i do wyniesienia choinek).
4.    Msze św. w tygodniu: w poniedziałek o 8.00. Od wtorku do soboty o 17.00. Biuro parafialne czynne od wtorku do czwartku po wieczornej Mszy św.
5.     W środę od 15.30 Panie z Caritasu będą wydawały żywność dla biednych rodzin z naszej parafii.
6.     W kalendarzu liturgicznym wspominamy: -w poniedziałek – św. Tomasza z Akwinu k. i Dk; w czwartek – św. Jana Bosko – k.; w sobotę – święto Ofiarowania Pańskiego / MB Gromnicznej/.
7.     Bóg zapłać za złożone ofiary na składkę remontową.  Za tydzień I niedziela miesiąca – po Mszach św. zbiórka na ogrzewanie i oświetlenie kościoła.
8.    Prasa katolicka na bocznym ołtarzu: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny / dodatek z filmem fab. „Bóg nie umarł ”- cz.II /, Mały Gość Niedzielny dla dzieci. Jest także po bardzo atrakcyjnej cenie 2 zł. piękny modlitewnik.
9.     Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła, za wszelką życzliwość, pomoc. Bóg zapłać ! Życzę błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże !