OGŁOSZENIA PARAFIALNE

25 sierpnia 2019 roku – Odpust ku czci MB POCIESZENIA

1.   Dziś przeżywamy imieniny parafii, doroczny odpust ku czci MB Pocieszenia.Msze św o 8.00 i suma odpustowa o 12.00. Odprawi ją Ks. dr – Waldemar Hanas – Ekonom Archidiecezji Poznańskiej.
2.   Jutro przypada Uroczystość MB Częstochowskiej. Mszę św.dziękczynną o godz.18.00 chciałbym złożyć w intencji wszystkich parafian. Od poniedziałku do piątku podczas Mszy św.będziemy polecać rolników z naszych wiosek, jako podziękowanie za tegoroczne żniwa. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
3.   We wtorek odbyło się spotkanie przedstawicieli Rad duszpasterskiej i ekonomicznej.Dokonaliśmy podsumowania ostatnich lat wspólnej posługi oraz omówiliśmy aktualny stan, w jakim znajduje się parafia.
4.   Od dziś rozpoczyna się Odpust ku czci MB Pocieszenia w Górce Duchownej. Szczegóły na plakacie.
5.   Za tydzień przypada 80 rocznica wybuchu II wojny światowej.
6.   Biuro parafialne w tym tygodniu czynne w śr. i czw. po Mszach św.
7.    Bóg zapłać za ofiary zebrane w minioną niedzielę na składkę remontową.8.   W tym tygodniu w liturgii :- w poniedziałek – Uroczystość MB Częstochowskiej; we wt. – św. Moniki; w śr..- św. Augustyna Bpa i Dk; w czw. – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
9  . Do nabycia Przewodnik Katolicki / rozważania na nowy miesiąc / , Gość Niedzielny / m.in.o cudach za wstawiennictwem NMP z Jasnej Góry /.

10. Do końca miesiąca należy donieść z Pomocy Społecznej  do Pań z Parafialnej Caritas kopię zaświadczenia uprawniającego do korzystania z pomocy żywnościowej.

11.   Bóg zapłać za posprzątanie kościoła , za kulinarne dary na odpustowy stół, za wszelką okazaną życzliwość i pomoc Bóg zapłać. .Życzę wszystkim dobrego tygodnia, Szczęść Boże !