OGŁOSZENIA PARAFIALNE 23 września 2018 roku – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Za tydzień odpust ku czci św. Michała Arch. w Chwałkowie. Suma odpustowa o godz. 12.00.
2.    Spotkanie Dzieci Maryi sobotę o 15.00 a próba chórku w salce parafialnej o 16.00.
3.    Na składkę remontową w zeszłą niedzielę zebraliśmy 2073zł. Bóg zapłać ofiarodawcom!
4.   Biuro parafialne czynne wg. zwykłego porządku.
5.   Na bocznym ołtarzu: nowy nr Gościa Niedzielnego, dla dzieci:Mały Gość Niedzielny z dodatkiem – silikonowym różańcem,Przewodnik Katolicki i Apostolstwo chorych.
6.    W liturgii tego tygodnia przypada:w czwartek – św.Wincentego a Paulo; w piątek – św.Wacława , a w sobotę -święto św.Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała .
7.    Zmarła nasza parafianka śp. Krystyna Baraniak, lat 88 z Kołacina. Pogrzeb odbył się we wtorek. Dobry Jezu, a nasz Panie…
8.   Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w tym tygodniu, za posprzątanie kościoła i za wszelkie formy pomocy i życzliwości, także za upieczone ciasto dla pracujących przy elewacji. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nowym tygodniu ! Szczęść Boże!