OGŁOSZENIA PARAFIALNE
22 kwietnia 2018 roku – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA
Niedziela Dobrego Pasterza

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza.Przeżywamy Światowy Dzień Modlitw o powołania i Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. Po Mszach św. jest możliwość złożenia ofiary na utrzymanie naszego Seminarium Duchownego w Poznaniu, które nasz kleryk zbierze i zawiezie do seminarium. Bóg zapłać.
2. Na Mszę o 11.30 proszę o przybycie kandydatów do bierzmowania – wszystkie roczniki – do II klasy gimnazum włącznie.Sporządzamy ostateczną listę kandydatów.Przekazanie podstawowych informacji związanych z sakramentem.
3. Dziękuję 7 Parafiankom za modlitwę za kapłana tzw.” Margaretkę “.Jeśli się zgłoszą następne,polecimy kolejnego księdza.
4. W kalendarzu liturgicznym: w poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski, a w środę święto św. Marka Ewangelisty.
5. Na składkę budowlaną w zeszłą niedzielę zebraliśmy 1971 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom.
6. W piątek na Mszę św. i katechezę przed chrztem proszę rodziców i chrzestnych.
7. W gablocie został wywieszony list o.Tadeusza – franciszkanina pracującego na misjach w Krasnojarsku na Syberii.Zwraca się z prośbą o pomoc dla rodzin wielodzietnych. Szczegóły w gablocie / tam także nr konta/. Dla tych, którzy czytają w internecie podaję to konto: 15 1140 2004 0000 3102 3559 4226 na adres :Tadeusz Szyjka,ul.Wieniawskiego 38, 51- 611 Wrocław. Będzie wdzieczny za każdą ofiarę.
8. W sobotę o 15.00 w salce spotkanie “ Dzieci Maryi “.
9. Na bocznym ołtarzu: Przewodnik Katolicki / rozważania na każdy dzień /.Zachęcam do czytania.
10. Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość, posprzątanie kościoła. Życzę błogosławionego tygodnia  !!