OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA ŚWIATOWĄ NIEDZIELĘ MISYJNĄ 21 października 2018 roku – XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny w Kościele , we wszystkich kościołach w Polsce doroczne liczenie wiernych. Z racji III niedzieli miesiąca składka przeznaczona na nową elewację kościoła.
2.     Różaniec dla dzieci od wt.. do piątku o 17.00 / w środę o 16.45!!!! /, dla pozostałych po Mszy św. o 18.00, w sobotę o 16.30 w niedzielę przed każdą Mszą św.Zachęcam do wspólnej modlitwy w kościele.
3.   Bóg zapłać za ofiary złożone na Dzieło Nowego Tysiąclecia .
4.     W czwartek o 17.15 w salce comiesięczne spotkanie kandydatów do bierzmowania kl.VII a w piątek kl.VIII. W sobotę o 11.00 zapraszam do kościoła wszystkich ministrantów i kandydatów.
5.     Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i zaczęły się porządki przy grobach bliskich. Zadbajmy może i o te, które sąsiadują z naszymi. Pomyślmy o kapłanach tu spoczywających. Proszę zadbać o segregowanie śmieci : na kompostownik wyłącznie to , co się rozłoży ( a więc nic sztucznego!!!), a do kontenera pozostałe odpady! Przypominam,że koszt wywiezienia – na dziś – 1 kontenera to 870 zł .Przy okazji proszę pamiętać o obowiązku dokonania przedłużenia (czyli prolongaty ) na kolejne lata za korzystanie z miejsca na cmentarzu, po upływie 20 lat.. Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych zostanie odprawiona na naszym cmentarzu o godz. 13.00.O przygotowanie ołtarza proszę wg.kolejności parafian z Niedźwiad.
6.     Na bocznym ołtarzu: nowy Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki.Darmowy nr pisma o Miłosierdziu.
7.     W biurze parafialnym trwa przyjmowanie wymienianek półrocznych i jednorazowych oraz możliwość rezerwacji Mszy św. do czerwca 2019r.! Biuro czynne w tym tygodniu we wtorek i czwartek po Mszy św.
8.     Msze w tygodniu: pon. O 8.00,;w śr. i sob.o 17.00 w pozostałe dni o 18.00.
9.     W kalendarzu liturgicznym: – w poniedziałek – św. Jana Pawła II.
10.    Z soboty na niedzielę 27.10 \ 28.10.2018 – czyli za tydzień następuje zmiana czasu z letniego na zimowy. W związku z tym Msze św. w tygodniu o godz.17.00   !!
11.     30 października we wtorek od godz. 9.00 w naszej przychodni odbędą się badania USG / Doppler. Badania są odpłatne – szczegóły w gablocie.
12.     Dziś wybory samorządowe. Każdy prawy chrześcijanin nie tylko powinien się na nie udać,ale i odpowiednio zagłosować !  Nie wolno być obojętnym, jeśli chcemy żyć w Ojczyźnie, gdzie ma być więcej uczciwości i prawdy.
13.     Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, za pomoc i życzliwość, za ciasto dla pracujących przy elewacji. Szczególne podziękowanie za wylewkę betonową przed wejściem do kościoła P.Krzysztofowi B. i Andrzejowi F.  Niech Bóg błogosławi wszystkim w nowym tygodniu. Szczęść Boże!