OGŁOSZENIA PARAFIALNE
18 sierpnia 2019 roku – XX NIEDZIELA ZWYKŁA

1.   Dziś III niedziela miesiąca – składka budowlana.
2.   W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać nasz doroczny odpust parafialny ku czci Matki Bożej Pocieszenia,połączony z parafialnymi dożynkami.Będą dwie Msze św. o 8.00 i Suma odpustowa o 12.00. Odprawi ją Ks. dr – Waldemar Hanas – Ekonom Archidiecezji Poznańskiej. Delegacje z wiosek z wieńcami dożykowymi gromadzą się o 11.50 przed kościołem.W procesji udamy się na uroczystą Eucharystię.Bardzo proszę o obsługę w czasie procesji Panów do baldachimu, Panie i młodzież ze sztandarami, feretronami oraz dziewczynki sypiące kwiatki. Zapraszam jak najliczniej na tę Uroczystość wszystkich Parafian, rolników i wiernych czcicieli Matki Bożej!
3.   We wtorek o godzinie 19.00 na plebanii spotkanie przedstawicieli Rad duszpasterskiej i ekonomicznej.
4. W środę o 19.00 na plebanii spotkanie przedstawicieli liderów wszystkich grup duszpasterskich oraz pracowników kościoła.
5.   Liturgiczne spotkanie dla wszystkich ministrantów, lektorów i psauterzystek w piątek po Mszy św, a dla dziewczynek próba sypania kwiatków w środę o godz.17.15.
6.   W poniedziałek 26 sierpnia przypada Uroczystość MB Częstochowskiej.Wieczorem o godz.18.00 Mszę św.dziękczynną chciałbym złożyć w intencji wszystkich parafian.To oficjalne pożegnanie przed rozpoczęciem pracy w nowej parafii.Jeśli mogę mieć prośbę,to proszę nie kupować żadnych kwiatów,choć wiadomo,czego są wyrazem.Można ofiarować to na poczet późniejszych remontów naszego kościoła lub jego otoczenia.Zapraszam do wspólnej modlitwy.
7.   W liturgii przypada: we wtorek – św. Bernarda Op. i Dk., – w środę – św. Piusa X papieża, – w czwartek – NMP Królowej, – w sobotę – święto św. Bartłomieja Ap.
8  . Biuro parafialne w tym tygodniu wyjątkowo czynne tylko rano : w śr. i czw. : od 10.00 -10.30.
9.   Do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny.
10.   Dziękuję mieszkańcom Sebastianowa, którzy włączyli się w utrzymanie czystości kościoła i obejścia. W najbliższą sobotę poproszę mieszkańców Charłubia. Za wszelką okazaną życzliwość i pomoc Bóg zapłać. .Życzę wszystkim dobrego tygodnia, Szczęść Boże !