OGŁOSZENIA PARAFIALNE 17 lutego 2019 roku – VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Dziś III niedziela miesiąca -składka budowlana. Bóg zapłać za składane ofiary.
2.     W trosce o podniesienie naszego życia duchowego zaprosiłem za tydzień ks. Adama Prozorowskiego. Naszym wspólnym pragnieniem byłoby zawiązanie w naszej parafii tzw. Kręgu Biblijnego. Poprosiłem ks. Adama, który ma bardzo duże doświadczenie w tym zakresie, żeby nas do tego zachęcił. A Was kochani proszę już dziś o przemyślenie i otwartość na tę inicjatywę. Dzięki temu pomoże uczestnikom pogłębić znajomość Pisma Świętego i żyć Słowem Bożym na co dzień.
3.     W kalendarzu liturgicznym wspominamy: – w piątek –święto Katedry św. Piotra; w sobotę -św. Polikarpa -Bp, M.
4.     Prasa katolicka na bocznym ołtarzu: Przewodnik Katolicki, Gość Niedzielny.
5.     Bóg zapłać za posprzątanie kościoła, za wszelką życzliwość, pomoc! Życzę błogosławionego tygodnia.