OGŁOSZENIA PARAFIALNE
16 września 2018 roku – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Dziś odpust w Potarzycy i Gogolewie . Taca w naszym kościele przeznaczona na nową elewację.
2.     Msze św. w tygodniu wg stałego porządku, poniedziałek o 8.00, od wtorku do soboty o 18.00. Z powodu nieobecności Ks. Proboszcza biuro parafialne czynne tylko w sprawach intencji mszalnych. W potrzebie wezwania kapłana do chorego proszę dzwonić do Ks. Antoniego Adamskiego z Borku tel. 65-571-64-94.
3.     W kalendarzu liturgicznym: – we wtorek – święto św. St. Kostki – jednego z patronów Polski oraz patrona dzieci i młodzieży, – w czwartek wspomnienie – św. Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chon Hasang i Towarzyszy, a w piątek święto św. Mateusza Ap. i Ew.
4.     Na bocznym ołtarzu: nowy nr Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.
5.     Zmarła nasza parafianka śp. Teresa Kosmala, lat 69 z Mchów. Pogrzeb odbył się w srode. Dobry Jezu, a nasz Panie…
6.     Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali w tym tygodniu, za posprzątanie kościoła i za wszelkie formy pomocy i życzliwości. Niech Bóg błogosławi wszystkim w nowym tygodniu ! Szczęść Boże!