OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15 kwietniA                     – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dzisiejsza Niedziela Biblijna rozpoczyna ogólnopolski Tydzień Biblijny pod patronatem Dzieła Biblijnego im. Św. Jana Pawła II.Na bocznym ołtarzu są wyłożone kartki z fragmentami Pisma św.: Listu do Rzymian. Zachęcam do zabrania i przeczytania w domach.
To zarazem III niedziela miesiąca – składka budowlana.O 11.30 . Spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św.
2. W środę na Nowennę proszę o przybycie osoby,które zapisały się do “ MARGARETKI “.
3. W piątek o 16.00 w kościele I spowiedź dzieci komunijnych.
4. W tygodniu w biuro czynne normalnie po Mszy wieczornej – przyjmowane są nadal wymienianki na II półrocze ( wg dotychczasowych zasad ) oraz intencje mszalne do końca roku.
5. Dziękuję dzieciom za ofiary do wielkopostnych skarbonek „CARITAS” w Darze Serca.Od 7 dzieci wpłynęło 72 zł, które zostały przekazane do „Caritasu”.
6. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza. Jak co roku zbiórka na utrzymanie Seminarium Duchownego w Poznaniu. Nasz kleryk będzie z nami modlił się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego , a następnie przed kościołem zbierze ofiary. Na Mszę o 11.30 św.obowiązkowo proszeni są wszyscy kandydaci do bierzmowania / wszystkie roczniki do II klasy gimnazjum włącznie / z rodzicami lub opiekunami. Sporządzimy ostateczną listę kandydatów. Przekazanie podstawowych informacji związanych z sakramentem.
7. Na bocznym ołtarzu: Przewodnik Katolicki. Zachęcam do czytania.
8. Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość, posprzątanie kościoła. Życzę błogosławionego tygodnia  !!