15 STYCZNIA 2018 roku – II NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy

2. W środę obchodzimy XXI Dzień Judaizmu „Pokój! Pokój dalekim i bliskim” (Iz 57,19) a od czwartku Początek Tygodnia Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
3. W kalendarzu liturgicznym wspominamy: w środę – św. Antoniego Op., a w piątek św. Józefa Sebastiana Pelczara Bpa, .

4. Za tydzień III niedziela miesiąca. Składka przeznaczona na inwestycje remontowo-budowlane.
5. Nowy nr Przewodnika Katolickiego – na bocznym ołtarzu.Można zgłaszać chęć prenumeraty czasopisma Apostolstwo chorych.
6. Do czwartku trwają odwiedziny duszpasterskie
15 stycznia ( poniedziałek) – Niedźwiady od ostatniego nr do pierwszego 16 stycznia ( wtorek ) – Sebastianowo od nr 27 do 13
17 stycznia ( środa) – Sebastianowo od nr 12 do 1
18 stycznia ( czwartek ) – Charłub ( cały ) od nr ostatnich do początku
Kolędowanie rozpoczyna się od 10.00
Proszę jak w latach poprzednich o zorganizowanie dowozu kapłana i ministrantów ( 15 min.)
Kto z różnych powodów nie przyjął kolędy, a chciałby to uczynić może umówić się na
indywidualny termin w biurze parafialnym.
7. W sobotę o godz. 9.00 sprzed kościoła wyjeżdzamy z dziećmi I młodzieżą ( rodzice mile widziani ) do
Sanktuarium św. Jozefa w Kaliszu. Wieziemy ze sobą listy z podziękowaniami i prośbami, zlożonymi podczastrwania rorat.Tam o 11.00 spotkanie ze wszystkimi pielgrzymami, wspólna Eucharystia, po niej wspólny posilek. Powrot ok. 16,00. Zapisy od dzisiaj w zakrystii, w tygodniu po Mszy św. , w biurze i telefonicznie   ( 61 28 219 29 )    “ Bilet “ na przejazd 10 zł.

8. W piątek odbył się pogrzeb śp.Jadwigi Maj z Ługów 85l.- Dobry Jezu…

9. Składam podziękowanie za posprzątanie kościoła, za wszelką życzliwość, pomoc.Bóg zapłać!
Wszystkim życzę szczęśliwego, błogosławionego tygodnia.