OGŁOSZENIA PARAFIALNE
13 maja 2018 roku – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA / WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE /

1.   Dziś 13 dzień miesiąca – wspomnienie 101 rocznicy objawień MB Fatimskiej i 37 rocznica zamachu na św.Jana PawłaII. O godz.20.00 różaniec i nabożeństwo fatimskie, a po nim uroczysta procesja z figurą MB, ze świecami, sztandarami, feretronami.Zapraszam wszystkich czcicieli MB.
2.   W następną niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.Tego dnia na Mszy św. o 10.00 dwadzieścia troje dzieci z naszej wspólnoty parafialnej przyjmie I Komunię św. Proszę o modlitwę w ich intencji, by godnie przeżyły ten sakrament. Próba dla dzieci i rodziców w środę o 17.00. Spowiedź św. w sobotę o 10.00 – dla dzieci i rodziców / będzie ksiądz do pomocy / Sprzątanie kościoła w tym tygodniu / w piątek po Mszy św./ przypadnie rodzicom dzieci z obecnych klas I.Proszę o obecność wszystkich rodziców i dodatkowo zabrać sprzęt.
3.   We wtorek od 17.00 Panie z Caritasu w salce będą wydawały żywność.
4.   W tym tygodniu wspominamy w liturgii:w pon.Święto – św.Macieja Ap., w śr.św.Andrzeja Boboli , patrona Polski.
5.   W piątek od 16.00 bierzmowani z rocznika 2001 proszę do biura na spotkanie -egzamin.
6.   Za tydzień przypada III niedziela miesiąca-składka przeznaczona na cele remontowo – budowlane .
7.   Na bocznym ołtarzu: Przewodnik Katolicki i inne darmowe gazety.Jest kilka promocyjnych – darmowych nr tygodnika „Gościa Niedzielnego ”. Można je zabrać.Jest prośba,żeby zapisać się zaprenumerować. Proszę to zgłosić w zakrystii.
8.   Dziękuję za wszelką pomoc, życzliwość, posprzątanie kościoła / dziękuję dzieciomi młodzieży/. Życzę błogosławionego tygodnia.