OGŁOSZENIA PARAFIALNE
11 sierpnia 2019 roku – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1.     Dzisiaj po Koronce kilkunastoosobowa grupa dzieci i młodzieży, zaangażowanej w życie naszego kościoła,razem z księżmi wyjeżdżają na kilkudniowe „Wakacje z Bogiem” szlakiem św.Jana Pawła II -do Krakowa,Wadowic ,Kalwarii Zebrzydowskiej,Łagiewnik. Prosimy o modlitwę. W razie wezwania do chorego proszę się zwrócić do ks. Mariana Kieronia – Książ Wlkp.
2.     We wtorek 13 sierpnia przypada 42 rocznica śmierci śp. Ks. Abp. Antoniego Baraniaka. W tym dniu przeżywamy 13-ty Dzień Fatimski. O 19.00 różaniec, Msza św. , a po niej nabożeństwo i procesja wokół kościoła ze świecami, sztandarami. Zachęcam do licznego udziału.
3.    W czwartek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę. Na każdej poświęcenie ziół i kwiatów. Przed kościołami w diecezji zbiórka na Caritas. Odpust w Książu i w Górze w czwartek o 12.00.
4.    Msze św. w tygodniu : w pon i śr. o 17.30, we wtorek różaniec o 19.00 i Msza św.o 19.30, w czw – jak w niedzielę, w pt i sob. o 17.00.Biuro w tym tygodniu ze względu na wyjazd do Krakowa otwarte tylko w piątek po Mszy św.
5.    Po Mszy św. będzie można w salce odbierać zamówione płyty DVD z uroczystości Nawiedzenia MB.
6.    W przyszłą niedzielę składka budowlana. W kostnicy od ubiegłego tygodnia są nowe ławki. Koszt 1000 zł. Dziękuję p. Marcinowi za ich wykonanie.
7.   Spotkanie Rad duszpasterskiej i ekonomicznej we wtorek 20 sierpnia o 19.00.
8.    W liturgii przypada: – w środę.- św. Maksymiliana Kolbego -w sobotę- św. Jacka .
9.    Do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny./ darmowy dodatek – płyta CD z pieśniami o tematyce patriotycznej, mi.in.Rota /.

    10   Zmarł nasz Parafianin śp.Bronisław Genderka z Mchów. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 11.00. Różaniec za zmarłego w niedzielę i poniedziałek o 18.00 w kościele.

11.    Dziękuję za wszelką okazaną życzliwość i pomoc .Życzę wszystkim dobrego tygodnia, Szczęść Boże !