OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1 lipca 2018 roku – XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Dziś ofiary przed kościołem na Radio Maryja i TV Trwam.Z soboty na niedzielę o 3.00 w nocy wyjazd pielgrzymów do Częstochowy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii. Powrót niedzielę ok. 23.00.
2.    Trwa odpust w Borku Wlkp. na Zdzieżu ku czci MB Pocieszenia. Zwyczajem poprzednich lat udajemy się w pielgrzymce rowerowej na sumę 2 lipca o godz.12.00, którą odprawi Ks.Abp.Stanisław Gądecki.Wyjazd sprzed kościoła w poniedziałek o godz.9.00.
3.    W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Okazja do sakramentu pojednania w tygodniu przed Mszami św. W piątek wystawienie Najśw.Sakramentu od 17.00 / spowiedź dla dzieci /. Objazd chorych w piątek od 9.00.
4.    W środę na nowennie będziemy prosili Pana Boga, przez wstawiennictwo NBMP o dobre żniwa. Proszę o liczniejszy udział – zwłaszcza rolników. W czwartek – po Mszy św. Godzina Święta, połączona z nabożeństwem misyjnym. W sobotę o 17.30 różaniec wynagradzający a po nim Nabożeństwo I sobót miesiąca.
5.    W liturgii wspominamy: we wtorek – św. Tomasza Ap. w piątek – bł. Teresy Ledóchowskiej .
6.     Na bocznym ołtarzu nowy nr Przewodnika Katolickiego, Gościa Niedzielnego, Misyjne drogi, Apostolstwo chorych.
7.    Dziękuję za wszelką okazaną pomoc, posprzątanie kościoła. Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia.