OGŁOSZENIA PARAFIALNE
4 sierpnia 2019 roku – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. Kościół w Polsce głosem naszych Biskupów zwraca się do wiernych z apelem o nie częstowanie, ograniczenie, czy nawet,jeśli kogoś na to stać,o całkowite powstrzymanie się od spożywania jakiegokolwiek alkoholu.Niech będzie to ofiara złożona P. Bogu za tych, którzy go nadużywają i grozi im nieszczęście doczesne i wieczne.

  2. Dożynki parafialne w naszej parafii odbędą się w ostatnią niedzielę miesiąca tj. 25 sierpnia, połączone z odpustem ku czci MB Pocieszenia. Jak co roku każda wioska przynosi w uroczystej procesji wieńce żniwne – dar wdzięczności Panu Bogu za zakończone i udane zbiory.

  3. Msze św. w tygodniu : w pon.15.00.w pozostałe dni o 18.00.Biuro czynne wt i czw. po Mszy św.

  4. Za tydzień ofiary z Mszy św. będą przeznaczone na KUL, WT i szkoły katolickie.

  5. W liturgii przypada: we wtorek. – Święto Przemienienia Pańskiego; w środę.–bł. Edmunda Bojanowskiego; w czwartek – św. Dominika K.; w piątek – Święto św. Edyty Stein; w sobotę .- św. Wawrzyńca dk i m.

  6. W niedzielę wyjazd dzieci i młodzieży na letni wypoczynek do Krakowa i okolic. Spotkanie z rodzicami w środę o 19.00. Zapraszam Mszę św. i Nowennę.

  7. Zmarł śp. Walerian Gadomski z Mchów, lat 57. Pogrzeb w poniedziałek o 15. 00. Dobry Jezu …

  8. Do nabycia Przewodnik Katolicki , Gość Niedzielny.

  9. Już w sobotę po Mszy św. i w niedzielę za tydzień będzie można w salce odbierać zamówione płyty DVD z uroczystości Nawiedzenia MB.Koszt 40 zł.

  10. Dziękuję za wszelką okazaną życzliwość i pomoc, za posprzątanie kościoła .Życzę wszystkim dobrego tygodnia, Szczęść Boże !