Od autora

Strona parafiamchy.pl w maju 2017 roku przeszła gruntowną modernizację.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby strona była czytelna i łatwa w obsłudze.

Strona powinna działać na ogólnie dostępnych przeglądarkach internetowych (W środowisku Windows, Linux i Macintosh)

Urządzeniach mobilnych z przeglądarką Firefox Mozilla Mobile, lub Google Chrome

Urządzeniach mobilnych Windows z standardową przeglądarką Internet Explorer

INFORMACJA

W przypadku wystąpienia problemów technicznych związanych z działaniem strony, lub chcesz przesłać inne uwagi prosimy o kontakt na adres admin@parafiamchy.pl

UWAGA !!!

Wszystkie materiały i fotografie stanowią własność Parafii Św. Marcina bp w Mchach

Wykorzystanie i publikowanie informacji i zdjęć pochodzących z tej witryny bez pisemnej zgody właściciela stanowi naruszenie praw autorskich.

ZGŁASZANIE UWAG LUB PYTANIA KIEROWAĆ pod adres: parafia@parafiamchy.pl

wersja 3.0  01/05/2017

• 5744Odsłon miesięcznie:
  • 473536Gości razem:
  • 0Gości dzisiaj:
  • 76Gości wczoraj:
  • 617Gości w preszłym tygodniu:
  • 1914Gości miesięcznie:
  • 88Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online:

Srebrny Jubileusz Kapłaństwa Proboszcza

W niedzielę 03/06/2018 Msze św.o 8.00 ; 10.00 z procesją wokół kościoła. O godz.13.00 odprawię uroczystą Mszę św. dziękczynną z okazji 25-lecia święceń kapłańskich. Będzie bardzo miło gościć wszystkich parafian na wspólnym wielbieniu Pana Boga i dziękczynieniu zarazem za przeżyte lata kapłańskiej posługi, w tym 8 lat pośród Was. Na zakończenie Mszy św.Jubileuszowej udzielę błogosławieństwa, połączonego z odpustem zupełnym. Każdy otrzyma pamiątkowy obrazek z pokorną prośbą o dalszą modlitwę. Przedłużeniem radosnego trwania w kościele będzie skromny poczęstunek dla wszystkich biorących udział w uroczystości, który ma być przygotowany w „ ogrodach mchowskiej plebanii ” .Niech wszyscy czują się zaproszeni na – mam nadzieję – rodzinne , wspólne, radosne spotkanie! !!!! Bardzo serdecznie zapraszam.