Msze św. i nabożeństwa

Święta zniesione 10.00

18.00 (czas letni)

17.00 (czas zimowy)

Dni powszednie 18.00 (czas letni)

NABOŻEŃSTWO
przez cały rok liturgiczny w I sobotę miesiąca przed mszą św. różaniec, po nim Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Marii
przez cały rok liturgiczny we wtorki po Mszy św. Nabożeństwo do Świętego Józefa
przez cały rok liturgiczny w środy po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
13-go każdego miesiąca Nabożeństwo ku czci Matki Boskiej Fatimskiej
maj Nabożeństwo majowe
październik Nabożeństwo różańcowe
SAKRAMENTY
chrzest święty w ostatnią sobotę miesiąca na Mszy św.

18.00 (czas letni)

17.00 (czas zimowy)

spowiedź święta codziennie kwadrans przed Mszą św.
komunia święta – odwiedziny chorych w pierwsze piątki miesiąca od 9:00
  • 5573Odsłon miesięcznie:
  • 463396Gości razem:
  • 6Gości dzisiaj:
  • 68Gości wczoraj:
  • 618Gości w preszłym tygodniu:
  • 2057Gości miesięcznie:
  • 87Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online:

Srebrny Jubileusz Kapłaństwa Proboszcza

W niedzielę 03/06/2018 Msze św.o 8.00 ; 10.00 z procesją wokół kościoła. O godz.13.00 odprawię uroczystą Mszę św. dziękczynną z okazji 25-lecia święceń kapłańskich. Będzie bardzo miło gościć wszystkich parafian na wspólnym wielbieniu Pana Boga i dziękczynieniu zarazem za przeżyte lata kapłańskiej posługi, w tym 8 lat pośród Was. Na zakończenie Mszy św.Jubileuszowej udzielę błogosławieństwa, połączonego z odpustem zupełnym. Każdy otrzyma pamiątkowy obrazek z pokorną prośbą o dalszą modlitwę. Przedłużeniem radosnego trwania w kościele będzie skromny poczęstunek dla wszystkich biorących udział w uroczystości, który ma być przygotowany w „ ogrodach mchowskiej plebanii ” .Niech wszyscy czują się zaproszeni na – mam nadzieję – rodzinne , wspólne, radosne spotkanie! !!!! Bardzo serdecznie zapraszam.