8.00     Śp.Andrzej Genderka – pogrz.
10.00     MSZA ŚW. ZBIOROWA: 1/ Cecylia,Leon Wojciechowscy i zm.z rodz.Wojciechowskich i Michalaków;     2/ W 5r śm. Zbigniew,Aniela Wojciechowscy;     3/ Helena,Marcin Krauze,Janina,Antoni Krajewscy;     4/ Marianna Gendera;     5/ Zofia Machowiak;    6/ Jadwiga Krajewska;     7/ Maria Mróz;     8/ Z okazji 40-lecia ślubu Czesława i Teresy – z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośba o bł.Boże.

11.30     Śp.Władysław Cielica, Władysława Piotr, Marianna Masztalerz i zm.z rodz.Gabrysiaków ,Cieliców,Szymczaków i Masztalerzów /    CHRZTY

1 lipca

19.00     Z okazji 88 urodzin Marii z podz. i prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jubilatki i całej rodziny.

2 lipca

19.00     Śp. Antoni, Michalina, Ludwik Dębscy, Tomasz, Wiktoria, Józef Rószczka, Andrzej Piechocki

3 lipca      MSZA ŚW. ZBIOROWA     +  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ

18.00    -za Ojczyznę – o błogosławieństwo Boże dla rządzących, o zgodę oraz o odnowę moralną i materialną naszego Narodu.
– za Parafian
– w intencji dobrodziejów naszego kościoła
– o pokój na Ukrainie, w Iraku, Syrii, Nigerii i Jemenie.
– o liczne, święte powołania oraz o dalsze łaski i błogosławieństwo dla diakona   Sławomira
– O błogosławione owoce Nawiedzenia Ikony MB Częstochowskiej dla naszej parafii
– O powrót do pełni zdrowia dla Moniki i Agnieszki
– Śp. Jan,Cecylia,Pelagia Piechoccy,Jan, Magdalena,Stanisław Bilscy i zm.z rodzin Piechockich,Muślewskich Hańciów.
– Śp. Celina Michalak – pogrz.
– Śp. Władysława Frąckowiak – pogrz.
– Śp. Krystyna Baraniak – pogrz.
– Śp. Teresa Kosmala – pogrz.

4 lipca

17.30    Sakrament pojednania – młodzież / I CZWARTEK
18.00    Śp.Andrzej Genderka – pogrz.

5 lipca

17.30    Sakrament pojednania – dzieci / I PIĄTEK
18.00    Śp.Jacek Giglewicz

6 lipca

17.30     Różaniec wynagradzający / I SOBOTA
18.00    Msza św. i Nabożeństwo I sobót miesiąca

7 lipca

8.00    Śp. Małgorzata Sędziak – pogrz.
10.00     Śp.Zofia, Józef Bogaczyk, Stanisława,Stanisław Paluszkiewicz i za zm. księży pracujących w naszej parafii

11.30    Śp. Marek Molecki – pogrz.