8.00    W 20r śm.Jan; Maria, Józef, Andrzej Stępa
10.00    MSZA ŚW.ZBIOROWA: 1/Śp.Stanisław Pietrzak;    2/ Śp.Henryk Skiera   3/ Wiktoria, Kazimierz,Stefan Kubiccy i zm.z rodziny; 4/  Śp.Halina Szulc -pogrz.;   5/ W 10r śm. Andrzej, Aniela Golińscy, Zuzanna, Jan Musiał, Weronika, Józef Baranek; 6/ Śp.Teresa Kosmala -pogrz.;  7/   Sp.Krystyna Baraniak – pogrz.

11.30    Śp. Bolesław, Stanisław, Magdalena Wasik, Jan, Jadwiga, Halina, Edmund Płończak

8.00    W intencji Marka i Danuty – z okazji Imienin

18.00    W pewnej intencji
NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JÓZEFA

MSZA ŚW. ZBIOROWA        NOWENNA DO MATKI BOŻEJ

18.00   – za Ojczyznę – o błogosławieństwo Boże dla rządzących,o zgodę oraz o odnowę moralną i materialną naszego Narodu.
– za Parafian
– w intencji dobrodziejów i pracujących przy elewacji kościoła
– o pokój na Ukrainie, w Iraku, Syrii, Nigerii i Jemenie.
– o liczne, święte powołania oraz o wytrwanie dla kleryka Sławomira
– o przebieg operacji zgodny z wolą Bożą
– Śp.Aniela Antoniewicz – pogrz.
– Śp. Franciszek Tomaszewski – pogrz.
– Śp. Krystyna Baraniak– pogrz.
– Śp. Aniela,Kazimierz Szulc – pogrz.
– Śp. Jan Gidlewicz – pogrz.

I czwartek

18.00    Śp. Stanisława, Franciszek Grześkowiak, Jadwiga, Józef Kubala

I piątek

18.00    Z okazji 88 urodzin Kazimiery z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze łaski

I sobota

16.30    Z okazji 50-lecia urodzin z podziękowaniem Panu Bogu za wszystkie otrzymane łaski  i z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny.

18.00    Msza św.wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

8.00    Śp.Andrzej Krauze – pogrz.
10.00    Śp. Agnieszka,Franciszek,Stanisław,Jan Sadowczyk,za zm.z rodz. Sadowczyków, Janina,Czesław Antoniewicz i zm.z rodziny Antoniewiczów, Wiktoria, Kazimiera, Stefan Kubiccy.

11.30      Z okazji 52 rocznicy ślubu z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla jubilatów i całej rodziny.