NIEDZIELA
21 kwietnia
ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE

10.00       Do Miłosierdzia Bożego z podz. za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogoslawieństwo Boże i zdrowie dla całej rodziny

11.30    Śp. Zenon ( 2 rocz. śm.), Krystyna Hypki

PONIEDZIAŁEK
22 kwietnia
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

8.00    Śp.Zofia,Józef Machowiak
10.00    Śp.Teresa Kosmala – pogrz.
11.30    Śp. Anna, Józef, Maciej, Jerzy Szewczykowscy, Marian, Władysława Wesołek, za zm. z rodzin i za dusze w czyścu cierpiące

WTOREK
23 kwietnia

17.00     Śp.  Leokadia Tomaszewska
NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JÓZEFA

 

ŚRODA

24 kwietnia

MSZA ŚW. ZBIOROWA  i  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ

17.00   –za Ojczyznę – o błogosławieństwo Boże dla rządzących, o zgodę oraz o odnowęmoralną i materialną naszego Narodu.
– za Parafian
– w intencji dobrodziejów naszego kościoła
– o pokój na Ukrainie, w Iraku, Syrii, Nigerii i Jemenie.
– o liczne, święte powołania oraz o wytrwanie dla kleryka Sławomira
– O łaskę powrotu do zdrowia i opiekę Matki Bożej
– W intencji ks.Jerzego Kaczmarka – z okazji imienin o potrzebne łaski na dalsze lata kapłańskiego życia
– Z okazji 88r urodzin z podziękowaniem M.Bożej za wszystkie otrzymane łaskii z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
-Śp. Aniela Antoniewicz -pogrz.
-Śp. Marianna Gendera – pogrz
-Śp. Krystyna Baraniak – pogrz.
-Śp. Roman Chojecki – pogrz
-Śp. Andrzej Krauze – pogrz

CZWARTEK
25 kwietnia

17.00   Śp.Marek Molecki – pogrz.

PIĄTEK
26 kwietnia

17.00    Z okazji 50-lecia ślubu Haliny i Nikodema z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów i całej rodziny

18.00    Śp. Anna,Wawrzyniec,Ewa,Edward Binkowscy,za zm.z rodziny i za dusze w czyścu cierpiące

SOBOTA
27 kwietnia

16.00     Msza św. w intencji rodziny Jankowiaków
18.00    Z okazji 30 rocznicy ślubu Agaty i Pawła z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo dla jubilatów i całej rodziny.

NIEDZIELA
28 kwietnia
MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

8.00    Śp.Stanisław Giglewicz i za zm.z rodz. Giglewiczów i Tomaszewskich
10.00     MSZA ŚW.ZBIOROWA    1/   W 24r śm.Aniela,Zbigniew Wojciechowscy; 2/   Śp.Marianna Gendera;   3/ Śp.Pelagia Piotrowska i zm.z rodz.Piotrowskich i Bartkowiaków;   4/ Śp.Dariusz Gadomski;    5/   Śp.Aneta Dziadek;   6/ Śp.Zofia
Machowiak;    7/ Śp.Aniela,Kazimierz Szulc;    8/ Śp.Kazimierz Galak.

11.30    W 8r śm.Teodozja, Bolesław Piotrowscy, Pelagia, Walenty Rzepka