NIEDZIELA
18 listopada

8.00     Śp.Eugenia Tomaszewska i zm. z rodzin Tomaszewskich i Giglewiczów.
10.00     Śp.Zbigniew,Aniela Wojciechowscy,Stefania Drop i zm. z rodzin Dropów,Kaczorów i Wojciechowskich.

11.30    W 10r śm.Tadeusz Ignaszak i zm. z rodzin Ignaszaków i Binkowskich

PONIEDZIAŁEK
19 listopada

8.00     Śp.Halina Szulc – pogrz.

WTOREK
20 listopada

17.00     Śp.Elżbieta,Feliks,Jan Jędrzejczak,Franciszka,Wawrzyn,Teresa,Bronisław Ratajczak,Eulalia Wierzchosławska,Antoni Mądry,Stanisław Stępa
NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JÓZEFA

ŚRODA
21 listopada

MSZA ŚW. ZBIOROWA

17.00
NOWENNA DO MATKI BOŻEJ
– za Ojczyznę – o błogosławieństwo Boże dla rządzących,o zgodę oraz o odnowę moralną i materialną naszego Narodu.
– za Parafian
– w intencji dobrodziejów i pracujących przy elewacji kościoła
– o pokój na Ukrainie, w Iraku, Syrii, Nigerii i Jemenie.
– o liczne, święte powołania oraz o wytrwanie dla kleryka Sławomira
– O mężne znoszenie krzyża cierpienia i potrzebne łaski / w intencji Bogu wiadomej/
– Śp.Wojciech,Władysława,Jakub Grześkowiak,Zbigniew Komorowski
– Śp.Helena,Czesław,Henryk Matuszewski,Maria,Ignacy Stróżyk,Wilhelm Kipka, zm.rodziców,Maria,Franciszek Bartkowiak,Edmund Hądzelek i zm.z rodziny
– w 20r śm.Antoni,Zofia Jakubowscy i zm.z rodziny
– za dusze w czyścu cierpiące

CZWARTEK
22 listopada
CAŁODZIENNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU

9.00   Za parafian i Bractwo św. Marcina
17.00   Z okazji 60-lecia ślubu Czesławy i Edmunda z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo Boże przez przyczynę MBNP.

PIĄTEK
23 listopada

17.00     Śp.Aniela,Kazimierz Szulc – pogrz.

SOBOTA
24 listopada

17.00    Śp.Marek Molecki -pogrz.

NIEDZIELA
25 listopada

8.00   Śp.Franciszek,Anna Pelczyk,Andrzej,Franciszka, Leon Kmieciak, Maria, Mikołaj,Adam Chojeccy, za zm.z rodziny Czwojdzińskich, za dusze w czyścu cierpiące i za zm. księży pracujących w naszej parafii

10.00    MSZA ŚW.ZBIOROWA: 1/ Śp.Marek Molecki; 2/Śp.Teresa Kosmala; 3/ /Śp.Aniela Antoniewicz; 4/ Śp.Józef Leśków; 5/ W 12r śm.Agnieszka, Franciszek,Stanisław Sadowczyk

11.30    W 10r śm.Tomasz,za zm.z rodzin Matuszaków i Kubiaków,Barbara Borowczyk
/ Chrzest: Florianna Gendera /