NIEDZIELA
18 marca
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00     Śp.Franciszek,Eugenia,Tadeusz,Grzegorz,Franciszek Tomaszewscy i zm. z rodz. Giglewiczów

10.00    Śp. Józef i zm.z rodz.Stachowiaków,Baraniaków,Wagnerów oraz za zm.księży pracujących w naszej parafii.

14.00     GORZKIE ŻALE
14.45     Śp. W 8r.śm.Leon,Czesława,Edward Frąckowiak

PONIEDZIAŁEK
19 marca
Uroczystość Św. Józefa

10 .00    W 27r śm.Katarzyna, Andrzej Skiera, Elżbieta,Zenon Zagórscy, Jan, Agnieszka ,Jan, Stanisław Krauze, Andrzej Frąckowiak i zm. z rodzin oraz za zm. księży pracujących w naszej parafii.

WTOREK
20 marca

NABOŻEŃSTWO DO ŚW. JÓZEFA

17.00   Śp.Jadwiga Maj – pogrz.

ŚRODA
21 marca

17.00   NOWENNA DO MATKI BOŻEJ  ////   Msza św. zbiorowa

– za Ojczyznę – o błogosławieństwo Boże dla rządzących,o zgodę oraz
– o odnowę moralną i materialną naszego Narodu.
– za Parafian
– o beatyfikację Ks.Abpa Antoniego Baraniaka
– w intencji dobrodziejów naszego kościoła
– o pokój na Ukrainie, w Syrii, Iraku,Afganistanie
– o liczne, święte powołania oraz o wytrwanie dla kleryka Sławomira
– Z okazji urodzin Janiny z podziękowaniem za dar przywróconego zdrowia i za wszystkie otrzymane dotychczasowe łaski z prośbą o dalszą Opiekę oraz o wstawiennictwo MBNP na dalsze lata życia.
– W 16r śm. Józef,Anna,Maciej,Jerzy Szewczykowscy,Marian,Władysława  Wesołek,Irena Szczepańska
– Śp.Franciszek Tomaszewski -pogrz.
– Śp.Prakseda Jankowiak – pogrz.

CZWARTEK
22 marca

17.00    Śp. Henryk Skiera – pogrz.

PIĄTEK
23 marca

17.00    W 6r.śm. Helena,Józef,Eugeniusz Gołębniak
17.30   DROGA KRZYŻOWA

SOBOTA
24 marca

17.00    Śp.Elżbieta,Feliks Jędrzejczak i zm. z rodziny

NIEDZIELA
25 marca
NIEDZIELA PALMOWA

8.00   Śp.Marianna,Ludwik,Ignac,,Ludwik,Feliks,Stanisława Klinowscy,zm. z rodzin Klinowskich,,Kochanowskich,Wesołków,Bierów,Grocholskich,i za zm.księży pracujących w naszej parafii.

10.00    Zbiorowa za zmarłych: 1śm.- Maria Gadomska i zm. z rodz.Gadomskich  i Frąckowiaków;    Śp.Eugeniusz Zakrzewski;     Śp.Władysława,Antoni Dembscy, Jan Krauze i zm.z rodz. Roszyków, Skierów i Dembskich;   Sp.Andrzej Głaz;     Sp.Krystyna Golon;    w 27r śm.Eugeniusz Rodziak i zm.z rodz.Rodziaków, Potockich i Kmieciaków


14.00    GORZKIE ŻALE
14.45    Śp. W 8r sm.Eugeniusz Wolski