Grupy duszpasterskie

1. Matki Różańcowe, Ojcowie Różańcowi.
  2. Młodzieżowa (grupa) Róża Różańcowa.
  3. Dziecięca (grupa) Róża Różańcowa.
  4. Szafarze.
  5. Ministranci (seniorzy, psałterzystki – lektorki, dzieci).
  6. Bractwo św. Marcina.
  7. Strażacy.
  8. Kółko Misyjne.
  9. Parafialny zespół „CARITAS”.
  10. Krucjata eucharystyczna – dzieci.
  11. Stowarzyszenie „Dzieci Marii”.
  12. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży KSM.
  13. Młodzieżowa Grupa Eucharystyczna.
  14. Zespół dziecięco-młodzieżowy „Wesołe Nutki”.
  • 5573Odsłon miesięcznie:
  • 463396Gości razem:
  • 6Gości dzisiaj:
  • 68Gości wczoraj:
  • 618Gości w preszłym tygodniu:
  • 2057Gości miesięcznie:
  • 87Gości dziennie:
  • 0Goście obecnie online:

Srebrny Jubileusz Kapłaństwa Proboszcza

W niedzielę 03/06/2018 Msze św.o 8.00 ; 10.00 z procesją wokół kościoła. O godz.13.00 odprawię uroczystą Mszę św. dziękczynną z okazji 25-lecia święceń kapłańskich. Będzie bardzo miło gościć wszystkich parafian na wspólnym wielbieniu Pana Boga i dziękczynieniu zarazem za przeżyte lata kapłańskiej posługi, w tym 8 lat pośród Was. Na zakończenie Mszy św.Jubileuszowej udzielę błogosławieństwa, połączonego z odpustem zupełnym. Każdy otrzyma pamiątkowy obrazek z pokorną prośbą o dalszą modlitwę. Przedłużeniem radosnego trwania w kościele będzie skromny poczęstunek dla wszystkich biorących udział w uroczystości, który ma być przygotowany w „ ogrodach mchowskiej plebanii ” .Niech wszyscy czują się zaproszeni na – mam nadzieję – rodzinne , wspólne, radosne spotkanie! !!!! Bardzo serdecznie zapraszam.